Kingston 2TB NV2 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD, up to 3,500MB/s read, 2,800MB/s write
Kingston 2TB NV2 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD, up to 3,500MB/s read, 2,800MB/s write
269,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Interni, M.2 22x80mm, 2 TB, PCIe NVMe 4.0 x4, NAND Flash
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Vrsta | Interni |
|---|---|
| Format | M.2 22x80mm |
| Kapacitet | 2 TB |
| Podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tehnologija memorije | NAND Flash |
| Brzina čitanja | 3500 MBps |
| Brzina pisanja | 2800 MBps |
| TBW | 640 TB |
| MTBF | 1500000 h |
| Radna otpornost na vibracije | 2.17G @ 7-800Hz |
| Otpornost na vibracije | 20G @ 20-1000Hz |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 85 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Visina (mm) | 2.22 mm |
| Dubina (mm) | 80 mm |
| Težina | 7 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.03 kg |
| Neto težina (kg) | 0.01 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.38 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 740617329971 |
