Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memory modules must perform properly to ensure maximum performance. Therefore, Kingston has developed an industry leading quality process to ensure that Kingston memory delivers superior quality, performance, and 100% compatibility with the computing system the module is designed for.
Kingston 256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V90 for Full HD/4K/8K
349,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
NAND Flash, SDXC, 256 GB, Camera, 300 MB/s
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Tehnologija memorije | NAND Flash |
|---|---|
| Format memorije | SDXC |
| Kapacitet | 256 GB |
| Kompatibilnost | Camera |
| Flash Memory Read Data Transfer Rate | 300 MB/s |
| Flash Memory Write Data Transfer Rate | 260 MB/s |
| Speed Class Rating | Class 10</br>Video Speed Class V90</br>UHS-II U3 |
| Max. radna temperatura | 85 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -25 °C |
| Max. neradna temperatura | 85 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Nominalni napon | 3.3 V |
| Boja | Crna |
| Širina (mm) | 32 mm |
| Visina (mm) | 2.1 mm |
| Dubina (mm) | 24 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.01 kg |
| Neto težina (kg) | 0.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 25 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 740617301977 |


