INNO3D GeForce RTX 5070 Twin X2 12GB GDDR7 192bit, 1x HDMI, 3x DP
INNO3D GeForce RTX 5070 Twin X2 12GB GDDR7 192bit, 1x HDMI, 3x DP
1.689,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PCI Express 5.0, Nvidia GeForce RTX 5070, GB205-300, 2325 MHz, 2512 MHz
Nema na zalihi
Compare| Sučelje | PCI Express 5.0 |
|---|---|
| Model | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| GPU jezgra | GB205-300 |
| GPU radni takt | 2325 MHz |
| GPU boost radni takt | 2512 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 6144 |
| Texture Mapping jedinice | 192 |
| ROP jedinice | 80 |
| Tensor Core jedinice | 192 |
| Ray-Tracing jedinice | 48 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680×4320 |
| 2D/3D značajke | Nvidia CUDA <br/>Nvidia GPU Boost <br/>Nvidia G-Sync <br/>Nvidia ShadowPlay <br/>Nvidia Ansel <br/>Nvidia Highlights <br/>NVIDIA FreeStyle <br/>NVIDIA Game Ready <br/>NVIDIA Studio <br/>NVIDIA Broadcast <br/>NVIDIA Encoder <br/>5th Gen Tensor Cores <br/>4th Gen Ray Tracing Cores <br/>NVIDIA DLSS 4 <br/>NVIDIA Reflex 2 <br/>NVIDIA ACE <br/>NVIDIA Blackwell Architecture <br/>HDCP 2.3 |
| API podrška | OpenGL 4.6 <br/>DirectX 12 Ultimate <br/>Vulkan 1.4 |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 482.3 GTX |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 201 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR7 |
| VRAM kapacitet | 12 GB |
| VRAM propusnost | 28 Gbps |
| Širina sabirnice | 192 Bit |
| Propusnost memorije | 672 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Operativni sustavi | FreeBSD <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 11 64-bit |
| Priključak napajanja | 2 x 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 650 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 2 slot |
| Značajke | SFF-Ready |
| Dubina (mm) | 250 mm |
| Visina (mm) | 254 mm |
| Širina (mm) | 416 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 470 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.35 kg |
| Neto težina (kg) | 0.326 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.88 kg |
| Težina kartona | 0.25 kg |
| Težina plastike | 0.066 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 8886307700346 |

