IIYAMA Monitor LED GC2480HSU-B1 23.6″ VA Curved 1920 x 1080 180Hz 300 cd/m 3000:1 HDMI DP USB HUB Tilt
IIYAMA Monitor LED GC2480HSU-B1 23.6″ VA Curved 1920 x 1080 180Hz 300 cd/m 3000:1 HDMI DP USB HUB Tilt
259,00 KMTrenutna cijena je: 259,00 KM. Izvorna cijena bila je: 323,80 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
LCD, VA, 24″, 23.6″, 1500R
Nema na zalihi
Compare| Vrsta ekrana | LCD |
|---|---|
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.6" |
| Radijus | 1500R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.271 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 200 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.5 ms |
| Standardi | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, Curved Technology, HDR, AMD Adaptive Sync Technology, Blue Light Filter |
| Gamut | NTSC 72%, sRGB 96% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 21 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 202 mm |
| Visina (mm) | 408 mm |
| Širina (mm) | 622 mm |
| Težina | 3.8 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 171 mm |
| Bruto težina (kg) | 6 kg |
| Neto težina (kg) | 3.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |




