HP Zbook 8 16 G1i; 16” FHD 300+ 5MP Cam, Core ultra U7-255H (2.0/5.1GHz Turbo, 16C/16T, 24MB,13 NPU), 16GB DDR5 5600 + FreeSlot, 512GB SSD, Nvidia RTX500 4GB, Windows 11 Pro, Backlit KB, WiFi7+BT5.4, Aluminium
Sniženo - 20%
HP ZBOOK 8 16 G1I U7/16GB/512G16” 2K, U7-255H 2.0/5.1GHz16GB DDR5, 512GB, RTX A500 4GB, W11 Pro
3.539,00 KMTrenutna cijena je: 3.539,00 KM. Izvorna cijena bila je: 4.423,80 KM.
HP Zbook 8 16 G1i; 16” FHD 300+ 5MP Cam, Core ultra U7-255H (2.0/5.1GHz Turbo, 16C/16T, 24MB,13 NPU), 16GB DDR5 5600 + FreeSlot, 512GB SSD, Nvidia RTX500 4GB, Windows 11 Pro, Backlit KB, WiFi7+BT5.4, Aluminium
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 77WHr |
|---|---|
| Baterija | LI 8-cell |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 16 |
| Model VGA | NVIDIA RTX™ A500 |
| VGA Memorija | 4GB |
| WiFi | Da |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1280 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Thunderbolt | 2 |
| L3 keš | 24MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Radni takt procesora | 5.10GHz |
| Grafika | Nvidia |



