HP Victus 15-fb3093dx; 15.6 FHD AG IPS 144Hz, AMD Ryzen 7-7445HS (3.6/4.7GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 5600+ free slot, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 4050 6GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.4, Windows 11 Home, Mica Silver
Sniženo - 20%
HP Victus 15-fb3093dx15,6″144Hz/R7 7445HS 3.6/4.7GH16GB DDR5, 512GB SSD, RTX 4050 6GB
1.989,00 KMTrenutna cijena je: 1.989,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.486,30 KM.
HP Victus 15-fb3093dx; 15.6 FHD AG IPS 144Hz, AMD Ryzen 7-7445HS (3.6/4.7GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 5600+ free slot, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 4050 6GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.4, Windows 11 Home, Mica Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| TIP memorije | DDR5-5600 |
|---|---|
| WiFi | Da |
| Lokalizacija tastature | EN |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| L3 keš | 16MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Disk1 | 512 GB |
| Radni takt procesora | 4.70 GHz |
| Grafika | Nvidia |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Model VGA | RTX 4050 |
| VGA Memorija | 6GB |
| Baterija | LI 3-cell |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Tip panela | IPS – 144Hz |
| HDMI | 1 |
| Masa (g) | 2250 |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 7435HS |
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 7 |
| Rezolucija Web Kamere | da |



