HP Victus 15-fa2125nm; 15.6” FHD AG IPS 144Hz, Core 5- 210H ( 2.2/4.8GHz Turbo, 8C/12T, 12MB), 24GB DDR5 5600, 512GB Gen4 SSD, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.3, Mica Silver
Sniženo - 20%
HP Victus 15-fa2125nm15.6 FHD, Core 5- 210H24GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5060 8GB
2.529,00 KMTrenutna cijena je: 2.529,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.161,30 KM.
HP Victus 15-fa2125nm; 15.6” FHD AG IPS 144Hz, Core 5- 210H ( 2.2/4.8GHz Turbo, 8C/12T, 12MB), 24GB DDR5 5600, 512GB Gen4 SSD, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.3, Mica Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 70whR |
|---|---|
| Baterija | LI 4-cell |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 8 |
| WiFi | Da |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Optika | No |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 24 GB |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Model procesora | 210H |
| Disk1 | 512 GB |
| VGA Memorija | 8GB |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | Da |
| Masa (g) | 2.2 |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Grafika | Nvidia |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip Diska2 | SSD |



