HP Victus 15-fa2123nm; 15.6 FHD (1920×1080) AG IPS 144Hz, Core i7-13620H (2.4/4.9GHz Turbo, 10C/16T, 24MB), 12GB DDR5 +free slot, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.3, FreeDos, Performance Blue
Sniženo - 20%
HP Victus 15-fa2123nm15.6 FHD, i7-13620H 2.4/4.912GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5060 8GB
2.519,00 KMTrenutna cijena je: 2.519,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.148,80 KM.
HP Victus 15-fa2123nm; 15.6 FHD (1920×1080) AG IPS 144Hz, Core i7-13620H (2.4/4.9GHz Turbo, 10C/16T, 24MB), 12GB DDR5 +free slot, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5060 8GB, Backlit KB, WiFi6+BT5.3, FreeDos, Performance Blue
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| WiFi | Da |
|---|---|
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| L3 keš | 24MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 12 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 4.90 GHz |
| Model procesora | 13620H |
| Disk1 | 512 GB |
| VGA Memorija | 8GB |
| Baterija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Optika | No |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 2.2 |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| Tip Diska2 | SSD |
| Grafika | Nvidia |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Boja Laptop | Plava |
| Broj jezgara | 10 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i7 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Kapacitet baterije (mAh) | 70whR |


