HP Victus 15-fa2013dx; 15,6 FHD AG IPS 144Hz, Intel Core i5-13420H (3.4/4,6GHZ Turbo, 8C/12T, 12MB), 8GB DDR4 3200, 512GB PCIe 4×4 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, Backlit KB, WiFi6+ BT5.3, Windows 11 Home, Audio by Bang&Olufsen, Black, EN tastatura
Sniženo - 20%
HP Victus 15-fa2013dx I5/8/51215,6″144Hz/I5-13420H 3.4/4.6GH8GB DDR4, 512GB SSD, RTX 3050 6GB
1.799,00 KMTrenutna cijena je: 1.799,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.248,80 KM.
HP Victus 15-fa2013dx; 15,6 FHD AG IPS 144Hz, Intel Core i5-13420H (3.4/4,6GHZ Turbo, 8C/12T, 12MB), 8GB DDR4 3200, 512GB PCIe 4×4 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, Backlit KB, WiFi6+ BT5.3, Windows 11 Home, Audio by Bang&Olufsen, Black, EN tastatura
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 8
S : 0
8 na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 70WHr |
|---|---|
| Baterija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Da |
| VGA Memorija | 6GB |
| WiFi | Da |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Model VGA | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| Masa (g) | 2,29 |
| L3 keš | 12MB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Tip panela | IPS – 144Hz |
| HDMI | 1 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Disk1 | 512 GB |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Card Reader | Da |
| Broj jezgara | 8 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 8 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Optika | No |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| Grafika | Nvidia |
| Lokalizacija tastature | EN |
| LAN | Da |
| Boja detaljni opis | Mica Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 13420H |
| Tip Diska1 | SSD |



