HP ProOne 440 G9440 G9 AiO 24 TS / 440 23.8 G9 T FY22 IDS / i5-12500T / 16GB DDR4 / 512GB M.2 SSD Value / W11 Pro / No ODD // HP 3 year Next Business Day / / 125 BLKkbd / 125mouse / ProOne 440 G9 Adjustable Stand
HP ProOne 440 G9AiOi512500T23,8″ touch 12500T,16GB(1x16GB),512Gb,Win 11 pro,periferija,podesivo p
2.299,00 KM
HP ProOne 440 G9 AiO – savršen spoj elegancije i snage! Ovaj all-in-one računar sa 23.8″ touch ekranom, Intel Core i5-12500T procesorom, 16GB RAM-a i brzim 512GB SSD diskom, uz Windows 11 Pro, pruža vrhunsku produktivnost i uživanje, a uključuje i tastaturu, miš i podesivo postolje za maksimalnu udobnost. Osigurajte si efikasnost i stil uz HP ProOne 440 G9!
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Model procesora | 12500T |
|---|---|
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Broj diskova | 1 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Wireless PC | Da |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostale karakteristike | monitor 23.8" Touch |
| Napajanje | 120W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Broj jezgara | 6 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| USB Type_C_PC | 1 |
| USB 3.1 port | 5 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Chipset matične ploče | Q670 |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Miš | DA |
| RAM broj slotova | 2 |
| Tip hard diska | SSD |
| Display port | 1 |
| Format kućišta | All In One |
| Grafička kartica | Integrisana |
