HP ProOne 240 G10 i5 1334U / 23.8″ AG FHD IPS 250 / 16GB DDR4 / 512GB M.2 SSD / DOS /HP 3 year / 125 White kbd / 125 White mouse/Wlan wifi 6+ BT 5.3/5MP webcam/90W power adapter
HP ProOne 240 G10 i51334U23,8″NT,1334U,1x16GB,512GB,FreeDOS,Wlan, 5MP,Bijeli, periferija,3god
1.619,00 KM
HP ProOne 240 G10 i5 1334U / 23.8″ AG FHD IPS 250 / 16GB DDR4 / 512GB M.2 SSD / DOS /HP 3 year / 125 White kbd / 125 White mouse/Wlan wifi 6+ BT 5.3/5MP webcam/90W power adapter
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Brand grafičke kartice | Intel |
|---|---|
| Wireless PC | Da |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| RAM broj slotova | 1 |
| USB 2.0 port | 2 |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| Memorija | 16 GB |
| Miš | DA |
| Ostale karakteristike | monitor 23.8" |
| Napajanje | 65W |
| Chipset matične ploče | Intel SoC Platform |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Format kućišta | All In One |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| USB Type_C_PC | 1 |
| USB 3.1 port | 2 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Radni takt procesora | 1.3 GHz |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| Divizija | SMB |
| Procesor - brand | Intel |
