HP ProBook 440 G11; 14” FHD IPS AG 300nits, Core Ultra U7-155U (1.7/4.8GHz Turbo, 12C/14T, 12MB), 16GB DDR5 5600+1 slot, 512GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E+BT 5.3, FHD Cam, Audio by Poly
Sniženo - 20%
HP PROBOOK 440 G11 U7/16/512/14″ FHD, U7-155U 1.7/4.8GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Windows 11 Pro
1.999,00 KMTrenutna cijena je: 1.999,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.498,80 KM.
HP ProBook 440 G11; 14” FHD IPS AG 300nits, Core Ultra U7-155U (1.7/4.8GHz Turbo, 12C/14T, 12MB), 16GB DDR5 5600+1 slot, 512GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E+BT 5.3, FHD Cam, Audio by Poly
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 56WHr |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja Laptop | Srebrna |
| WiFi | Da |
| Veličina ekrana | 14" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 16 GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| HDMI | 1 |
| LAN | Da |
| L3 keš | 12MB |
| Model procesora | 155U |
| Disk1 | 512 GB |
| Tip panela | IPS |
| Baterija | LI 3-cell |
| Kućište/Šasija | Aluminijum/Plastika |
| Boja detaljni opis | Aluminium Silver |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Optika | No |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Broj jezgara | 12 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Tip Diska1 | SSD |


