HP ProBook 4 14 G1iR; 14” FHD 300nits, Core 5-120U (1.4/5.0GHz, 10C12T, 12MB), 16GB DDR5 5600+ Free slot, 512GB SSD, Backlit KB, Wi-Fi 6E+BT5.3, FHD Cam, Windows 11 Pro, Aluminium
Sniženo - 20%
HP ProBook 4 G1iR 14 i5/16/51214” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, W11Pro
1.709,00 KMTrenutna cijena je: 1.709,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.136,30 KM.
HP ProBook 4 14 G1iR; 14” FHD 300nits, Core 5-120U (1.4/5.0GHz, 10C12T, 12MB), 16GB DDR5 5600+ Free slot, 512GB SSD, Backlit KB, Wi-Fi 6E+BT5.3, FHD Cam, Windows 11 Pro, Aluminium
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Broj jezgara | 10 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Da |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Disk1 | 512 GB |
| Radni takt procesora | 5.00 GHz |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 120U |
| Tip Diska1 | SSD |
| WiFi | Da |
| Baterija | LI 3-cell |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| HDMI | 1 |
| Osvetljena tastatura | Da |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 48GB |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core 5 |


