HP ProBook 4 14 G1i; 14” FHD IPS AG + 5MP IR, Core Ultra 7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS), 24GB DDR5 5600+FreeSlot, 1TB SSD, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 6E +BT 5.3, Windows 11 pro 64, 36m warranty
Sniženo - 20%
HP ProBook 4 G1i 14/U7/24GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 1TB, W11Pro, Backlit, Fingerp
2.329,00 KMTrenutna cijena je: 2.329,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.911,30 KM.
HP ProBook 4 14 G1i; 14” FHD IPS AG + 5MP IR, Core Ultra 7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS), 24GB DDR5 5600+FreeSlot, 1TB SSD, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 6E +BT 5.3, Windows 11 pro 64, 36m warranty
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Memorija | 24 GB |
|---|---|
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Radni takt procesora | 5.20 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Da |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 56WHr |
| Baterija | LI 3-cell |
| Boja detaljni opis | Natural Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| WiFi | Da |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 48GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| HDMI | 1 |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1400 |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Broj jezgara | 12 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |


