HP ProBook 4 G1AH 16; 16” FHD AG IPS 300nits, AMD Ryzen 5 220U (3.2/4.9GHz turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR4 5600+ 1 free slot, 512GB PCIe NVMe SSD, Wi-Fi 6E +BT 5.3, FHD Cam, FreeDos
Sniženo - 20%
HP ProBook 4 G1AH R5/16/51216” FHD, R5 220U 3.2/4.9GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3
1.649,00 KMTrenutna cijena je: 1.649,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.061,30 KM.
HP ProBook 4 G1AH 16; 16” FHD AG IPS 300nits, AMD Ryzen 5 220U (3.2/4.9GHz turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR4 5600+ 1 free slot, 512GB PCIe NVMe SSD, Wi-Fi 6E +BT 5.3, FHD Cam, FreeDos
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Radni takt procesora | 4.90 GHz |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Bluetooth | Da |
| Broj jezgara | 6 |
| Procesor | AMD |
| WiFi | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| HDMI | 1 |
| LAN | Da |
| L3 keš | 16MB |
| Max Proširivost | 48GB |
| Memorija | 16 GB |
| Disk1 | 512 GB |



