HP ProBook 4 14 G1iR; 14” FHD 300nits, Intel Core 7-150U(1.8/5.4GHz, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR5 5600+ Free slot, 512GB SSD, Wi-Fi 6E+BT5.3, FHD Cam, Windows 11 Pro
Sniženo - 20%
HP ProBook 14 G1iR /C7/16/51214″FHD, Core 7 150U 1.8/5.4GHz16GB DDR5, 512GB SSD, W11Pro
2.029,00 KMTrenutna cijena je: 2.029,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.536,30 KM.
HP ProBook 4 14 G1iR; 14” FHD 300nits, Intel Core 7-150U(1.8/5.4GHz, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR5 5600+ Free slot, 512GB SSD, Wi-Fi 6E+BT5.3, FHD Cam, Windows 11 Pro
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 2
S : 0
2 na zalihi
| TIP memorije | DDR5-5600 |
|---|---|
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Tip Diska1 | SSD |
| HDMI | 1 |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 10 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core 7 |
| WiFi | Da |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 48GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Radni takt procesora | 5.40 GHz |
| Model procesora | 150U |
| Disk1 | 512 GB |
| Baterija | LI 3-cell |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |


