HP Pro Tower 400 G9 260W / i5-12500 / 16GB DDR4 (1x16GB) / 512GB M.2 SSD Value / DOS / No ODD / HP 5 year / 320K kbd / 125mouse /HDMI,DP
HP Pro Tower 400 G9 12500 1612500,16GB,512GB,FreeDOS,No DVDRW,Periferija,HDMI,DP,5godina
1.529,00 KM
HP Pro Tower 400 G9 – savršen izbor za poslovne korisnike! Ovaj moćni desktop računar sa Intel Core i5-12500 procesorom, 16GB RAM-a i brzim 512GB SSD diskom obezbeđuje vrhunsku produktivnost i pouzdanost, uz garanciju od 5 godina. Uz HDMI i DisplayPort priključke, lako ćete povezati monitore i uživati u kvalitetnom vizuelnom iskustvu.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| USB Type_C_PC | 1 |
|---|---|
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Wireless PC | Ne |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Format kućišta | tower |
| Tastatura | DA |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Chipset matične ploče | Q670 |
| Model procesora | i5-12500 |
| Procesor - brand | Intel |
| Napajanje | 260W |
| USB 2.0 port | 2 |
| USB 3.1 port | 3 |
| USB 3.0 port | 3 |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Memorija | 16 GB |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Miš | DA |
| Tip hard diska | SSD |
| Display port | 1 |
| Radni takt procesora | 4.6 GHz |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip procesora | Core i5 |

