HP Pro Tower 290 G9 / i7-13700 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe Value / W11 Pro / DVD-WR ODD // HP 3 year Next Business Day / 125 BLKkbd / 125mouse / Realtek Wi-Fi 6 WLAN /
HP Pro Tower 290 G9 i71370013700,16Gb,512GB,Win 11 pro,DVDRW,Wlan,peirferija,3god, HDMI,VGA
2.069,00 KM
HP Pro Tower 290 G9 sa moćnim Intel Core i7-13700 procesorom, 16GB RAM-a i brzim 512GB SSD diskom pruža vrhunsku produktivnost i pouzdanost za sve vaše poslovne potrebe. Uz Windows 11 Pro, bežičnu konekciju, DVD-RW i kompletan set periferije (tastatura i miš), ovaj računar je spreman za rad odmah po isporuci, uz 3 godine garancije za miran rad.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Model procesora | 13700 |
|---|---|
| Procesor - brand | Intel |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| RAM broj slotova | 2 |
| USB 2.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Wireless PC | Da |
| Miš | DA |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Napajanje | 180W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Format kućišta | micro tower |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| VGA port | 1 |
| Chipset matične ploče | H670 |
| Broj jezgara | 12 |
| Tip procesora | Core i7 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Optički uredjaj | Da |
| USB 3.1 port | 4 |
| Divizija | SMB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |
