HP Pro Tower 290 G9 i5 12500 8GB (1x8GB) DDR4 3200 / 512GB PCIe 2280 NVMe Value / DOS / DVD-WR ODD / 1yw / 125 BLKkbd / 125mouse / VGA,HDMI
HP Pro Tower 290 G9 i51250012500,8GB,512GB,No OS, DVDRW,Periferija,VGa,HDMI,12 mjeseci garancije
1.289,00 KM
HP Pro Tower 290 G9 i5 12500 8GB (1x8GB) DDR4 3200 / 512GB PCIe 2280 NVMe Value / DOS / DVD-WR ODD / 1yw / 125 BLKkbd / 125mouse / VGA,HDMI
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Broj jezgara | 6 |
|---|---|
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Broj diskova | 1 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Memorija | 8GB (1x8GB) |
| Optički uredjaj | Da |
| Operativni sistem | Nema |
| Napajanje | 180W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Model procesora | i5-12500 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 3.0 GHz |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| USB 2.0 port | 4 |
| USB 3.1 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| VGA port | 1 |
| Wireless PC | Ne |
| Chipset matične ploče | H670 |
| Tastatura | DA |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Miš | DA |
| RAM broj slotova | 2 |
| Tip hard diska | SSD |
| Format kućišta | micro tower |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
