HP Pro Tower290 G9 TWR / i5-12500 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe / DOS / No ODD / HP 3 year Next Business Day Onsite / 125 BLKkbd / 125mouse / VGA,HDMI
HP Pro Tower 290 G9 i5 1250016GB (1x16GB) 3200,512GB,FreeDOS,No DVD,VGa,HDMI,3god
1.439,00 KM
HP Pro Tower290 G9 TWR / i5-12500 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe / DOS / No ODD / HP 3 year Next Business Day Onsite / 125 BLKkbd / 125mouse / VGA,HDMI
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Broj jezgara | 6 |
|---|---|
| Tip procesora | Core i5 |
| Tip hard diska | SSD |
| RAM broj slotova | 2 |
| USB 2.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Wireless PC | Ne |
| Format kućišta | micro tower |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Miš | DA |
| Model procesora | i5-12500 |
| Procesor - brand | Intel |
| Broj diskova | 1 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| USB 3.1 port | 4 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| VGA port | 1 |
| Chipset matične ploče | H670 |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Napajanje | 180W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Radni takt procesora | 3.0 GHz |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| TIP memorije | DDR4 2933MHz |
