HP Pro Tower 290 G9 TWR / 290 G9 IDS / i3-12100 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe Value / DOS / No ODD / HP 3 year Next Business Day / 125 BLKkbd / 125mouse /VGA,HDMI
HP Pro Tower 290 G9 i3 1210016GB (1x16G) 3200, FreeDOS, 512GB,No DVDRW,VGa,HDMI,3 god
1.319,00 KM
HP Pro Tower 290 G9 TWR / 290 G9 IDS / i3-12100 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe Value / DOS / No ODD / HP 3 year Next Business Day / 125 BLKkbd / 125mouse /VGA,HDMI
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Broj jezgara | 4 |
|---|---|
| Dimenzija (WxHxD mm) | 155x303x337 |
| Tip hard diska | SSD |
| USB 3.0 port | 4 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Wireless PC | Ne |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Tip procesora | Core i3 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 287x40x499 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 4.3 GHz |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| VGA port | 1 |
| Chipset matične ploče | H670 |
| Model procesora | i3-12100 |
| Procesor - brand | Intel |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Miš | DA |
| Napajanje | 180W |
| USB 2.0 port | 4 |
| Format kućišta | tower |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |


