HP 290 G9 TWR / 290 G9 IDS / i3-12100 / 8GB DDR4 / 512GB SSD / DOS / DVD-WR ODD / 1yw / / 125 BLKkbd / 125mouse / Realtek AC 2×2 BT 5.0 WW WLAN /2 godine garancije
HP Pro Tower 290 G9 i3 12100 12100,8GB,512GB,FreeDOS,DVDRW,Wlan,periferija,2godine garancije
1.129,00 KM
HP 290 G9 TWR / 290 G9 IDS / i3-12100 / 8GB DDR4 / 512GB SSD / DOS / DVD-WR ODD / 1yw / / 125 BLKkbd / 125mouse / Realtek AC 2×2 BT 5.0 WW WLAN /2 godine garancije
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Model procesora | i3-12100 |
|---|---|
| Tip procesora | Core i3 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 155s303s337 |
| Tip hard diska | SSD |
| USB 2.0 port | 4 |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Wireless PC | Da |
| Napajanje | 180W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 3.3 GHz |
| Memorija | 8 GB |
| Miš | DA |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| USB 3.0 port | 4 |
| VGA port | 1 |
| Chipset matične ploče | H670 |
| Broj jezgara | 4 |
| Procesor - brand | Intel |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 287x400x499 |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Optički uredjaj | Da |
| Format kućišta | tower |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |


