HP Pavilion 16-ag0003nm; 16” FHD IPS AG, AMD Ryzen 5-8540U (3.2/4.9GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 6400, 512GB PCIe Gen4 SSD, Backlit KB, FHD Cam, Windows 11Home, WiFi6e+BT5.3, Natural Silver, 24m warranty
Sniženo - 20%
HP Pavilion Laptop 16-ag0003nm16″ FHD, R5 8540U 3.2/4.9/GHz,16GB DDR5, 512 GB SSD, Win 11 Home
1.759,00 KMTrenutna cijena je: 1.759,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.198,80 KM.
HP Pavilion 16-ag0003nm; 16” FHD IPS AG, AMD Ryzen 5-8540U (3.2/4.9GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 6400, 512GB PCIe Gen4 SSD, Backlit KB, FHD Cam, Windows 11Home, WiFi6e+BT5.3, Natural Silver, 24m warranty
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Veličina ekrana | 16.0" |
|---|---|
| LAN | Ne |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 16 GB |
| TIP memorije | LPDDR5x-6400 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Radni takt procesora | 4.90 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Natural Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 8645HS |
| Tip Diska1 | SSD |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 59WHr |
| Baterija | LI 3-cell |
| Optika | No |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| HDMI | 1 |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1.77 |
| L3 keš | 16MB |
| Tip panela | IPS |
| Broj jezgara | 6 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Disk1 | 512 GB |
| Rezolucija Web Kamere | Da |



