HP OmniBook Ultra Flip AI x360, Touch/14” 2.8K (2880×1800) OLED 120Hz 400nits, Intel ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 2TB 4×4 SSD, Backlit KB, Fingerprint, WiFI7+BT5.4, Win 11 Home, 9MP IR Cam, Eclipse Gray, 36m
Sniženo - 20%
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, FPR, W11Hom
4.109,00 KMTrenutna cijena je: 4.109,00 KM. Izvorna cijena bila je: 5.136,30 KM.
HP OmniBook Ultra Flip AI x360, Touch/14” 2.8K (2880×1800) OLED 120Hz 400nits, Intel ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 2TB 4×4 SSD, Backlit KB, Fingerprint, WiFI7+BT5.4, Win 11 Home, 9MP IR Cam, Eclipse Gray, 36m
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | 8 MP |
| USB 3.1-Type C | 1 |
| Grafika | Integrisana |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 64WHr |
| Baterija | LI 6-cell |
| Kućište/Šasija | Magnezijum |
| Boja Laptop | Siva |
| Broj jezgara | 8 |
| Model VGA | Intel Arc |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Tip ekrana | Glare |
| Thunderbolt | 2 |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 32 GB |
| TIP memorije | LPDDR5x-8533 |
| Optika | No |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Masa (g) | 1.34 |
| L3 keš | 12MB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 2 TB |
| Tip panela | OLED |
| Boja detaljni opis | Eclipse Gray |
| Model procesora | 258V |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |


