HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0009nm; AI x360 Touch/14” 3K (2880×1800) OLED 120Hz 400nits, Core U7-256V (3.7/4.8GHz Turbo, 8C/8T, 12MB), 16GB DDR5, 1TB 4×4 SSD, HP Pen, Backlit KB, Fingerprint, WiFI7+BT5.4, Win 11 Home, 9MP IR, Athmospheric Blue, 36m
Sniženo - 20%
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U7-256V 3.7/4.8GHz16GB DDR5, 1TB SSD, Backlit, FPR, 1.18KG
3.539,00 KMTrenutna cijena je: 3.539,00 KM. Izvorna cijena bila je: 4.423,80 KM.
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0009nm; AI x360 Touch/14” 3K (2880×1800) OLED 120Hz 400nits, Core U7-256V (3.7/4.8GHz Turbo, 8C/8T, 12MB), 16GB DDR5, 1TB 4×4 SSD, HP Pen, Backlit KB, Fingerprint, WiFI7+BT5.4, Win 11 Home, 9MP IR, Athmospheric Blue, 36m
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| USB 3.1-Type C | 1 |
|---|---|
| Model VGA | Intel Arc |
| WiFi | Da |
| TIP memorije | LPDDR5x-8533 |
| Optika | No |
| Tip ekrana | Glare |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 16GB |
| Memorija | 16 GB |
| Tip panela | OLED |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| HDMI | 1 |
| Model procesora | 256V |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |
| Baterija | LI 6-cell |
| Kućište/Šasija | Magnezijum |
| Boja detaljni opis | Plava |
| Broj jezgara | 8 |
| VGA Memorija | deljena |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Thunderbolt | 2 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Masa (g) | 1.34 |
| Boja Laptop | Plava |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Kapacitet baterije (mAh) | 64WHr |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | 8 MP |




