HP OmniBook 5 Flip x360 14-FP0023DX; Touch/14.0 2K (1920×1200) IPS, Intel Core 7-150U(1.8/5.4GHz, 10C/12T, 12MB), 16GB LPDDR5 5200, 512GB Gen4, Backlit KB, 5MP IR Cam, WiFi6+BT5.3, Windows 11 Home, Glacier Silver Aluminium
Sniženo - 20%
HP OmniBook 5 Flip 14-FP0023DX14” FHD x360 Touch, Core7 15016GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, Win11H
1.689,00 KMTrenutna cijena je: 1.689,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.111,30 KM.
HP OmniBook 5 Flip x360 14-FP0023DX; Touch/14.0 2K (1920×1200) IPS, Intel Core 7-150U(1.8/5.4GHz, 10C/12T, 12MB), 16GB LPDDR5 5200, 512GB Gen4, Backlit KB, 5MP IR Cam, WiFi6+BT5.3, Windows 11 Home, Glacier Silver Aluminium
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| WiFi | Da |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| HDMI | 1 |
| L3 keš | 12MB |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 5.40 GHz |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core 7 |
| Disk1 | 512 GB |
| Baterija | LI 4-cell |
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 150U |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Touchscreen | Da |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Memorija | 16 GB |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Tip Diska1 | SSD |
| Grafika | Integrisana |




