HP OMEN MAX 16-ah0000nn; 16” 2.5K (2560×1600) AG 240Hz 500 nits, Ultra U9-275HX (2.7/5.4GHzTurbo, 24C/24T, 36MB, 13 NPU), 32GB DDR5 5600, 1TB SSD Gen4, Nvidia GF RTX 5090 24GB, RGB Backlit, WiFi6e+BT5.3, Shadow Black, 36m
Sniženo - 20%
HP OMEN MAX 16-ah0000nn16” 2.5K, U9-275HX 2.7/5.4GHz32GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5090 24GB, RGB
8.559,00 KMTrenutna cijena je: 8.559,00 KM. Izvorna cijena bila je: 10.698,80 KM.
HP OMEN MAX 16-ah0000nn; 16” 2.5K (2560×1600) AG 240Hz 500 nits, Ultra U9-275HX (2.7/5.4GHzTurbo, 24C/24T, 36MB, 13 NPU), 32GB DDR5 5600, 1TB SSD Gen4, Nvidia GF RTX 5090 24GB, RGB Backlit, WiFi6e+BT5.3, Shadow Black, 36m
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Baterija | LI 6-cell |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| WiFi | Da |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Thunderbolt | 2 |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Grafika | Nvidia |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Boja Laptop | Crna |
| Broj jezgara | 24 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 9 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Radni takt procesora | 5.40 GHz |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 32 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Disk1 | 1 TB |



