HP OMEN 16-ap0036nn; 16” 2K(1920×1200) AG IPS 144Hz, Ryzen AI 7 350 (2.0/5.0GHz Turbo, 8C/16T, 16MB, 50 NPU TOPs), 16GB DDR5 5600, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5070 8GB, 4 zone RGB Backlit, WiFi6+BT5.4, DTS Audio, FHD IR Cam, DOS, Shadow Black, 24m
Sniženo - 20%
HP OMEN 16-ap0036nn16” 2K, R7 AI 2.0/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5070 8GB, DOS
3.669,00 KMTrenutna cijena je: 3.669,00 KM. Izvorna cijena bila je: 4.586,30 KM.
HP OMEN 16-ap0036nn; 16” 2K(1920×1200) AG IPS 144Hz, Ryzen AI 7 350 (2.0/5.0GHz Turbo, 8C/16T, 16MB, 50 NPU TOPs), 16GB DDR5 5600, 512GB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5070 8GB, 4 zone RGB Backlit, WiFi6+BT5.4, DTS Audio, FHD IR Cam, DOS, Shadow Black, 24m
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Baterija | LI 6-cell |
|---|---|
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Boja Laptop | Crna |
| VGA Memorija | 8GB |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Disk1 | 512 GB |
| Tip panela | IPS – 144Hz |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Procesor | AMD |
| Tip Diska1 | SSD |
| WiFi | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| L3 keš | 16MB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Radni takt procesora | 5.00 GHz |
| Grafika | Nvidia |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj jezgara | 8 |


