HP Laptop AI 15-fd2005nn; 15.6” FHD IPS AG 300nits, Core Ultra U5-225U (1.5/4.8GHz Turbo, 12C/14T, 12MB), 16GB DDR5 5600, 512GB m.2 SSD, WiFi6e+BT5.3, FreeDos, Warm Gold,
Sniženo - 20%
HP Laptop AI 15-fd2005nn15.6″ FHD, U5-225U 1.3/4.8GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3, Gold
1.289,00 KMTrenutna cijena je: 1.289,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.611,30 KM.
HP Laptop AI 15-fd2005nn; 15.6” FHD IPS AG 300nits, Core Ultra U5-225U (1.5/4.8GHz Turbo, 12C/14T, 12MB), 16GB DDR5 5600, 512GB m.2 SSD, WiFi6e+BT5.3, FreeDos, Warm Gold,
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Boja Laptop | Zlatna |
| Model VGA | Intel Arc |
| VGA Memorija | deljena |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Max Proširivost | 48GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Tip panela | IPS |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Masa (g) | 1650g |
| Tip procesora | Core Ultra 5 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Bluetooth | Da |
| Model procesora | 225U |
| Procesor | Intel |
| WiFi | Da |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| L3 keš | 12MB |
| Broj jezgara | 12 |




