HP laptop 250 G10; 15.6 FHD (1920 x 1080) AG, Intel Core i3-1315U (1.2/4,5GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe SSD, WiFi6+ BT5.3, HD Privacy cam, FreeDOS, DarkAsh Silver
Sniženo - 20%
HP laptop 250 G10 I3/16/51215.6″FHD, i3-1315u 0,9/4.5GHz16GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
969,00 KMTrenutna cijena je: 969,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.211,30 KM.
HP laptop 250 G10; 15.6 FHD (1920 x 1080) AG, Intel Core i3-1315U (1.2/4,5GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe SSD, WiFi6+ BT5.3, HD Privacy cam, FreeDOS, DarkAsh Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 41whr |
|---|---|
| Baterija | LI 3-cell |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Model VGA | Intel UHD |
| WiFi | Da |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Optika | No |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Masa (g) | 1.59 |
| L3 keš | 10MB |
| Max Proširivost | 16GB |
| Memorija | 16 GB |
| Disk1 | 512 GB |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 4.50 GHz |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Model procesora | 1315U |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i3 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Boja detaljni opis | Siva |
| VGA Memorija | deljena |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 6 |



