HP 15-fd0148nm; 15.6 FHD (1920×1080) AG, Intel Core 3 100U (1.2/4.7GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR5 5200+ free slot, 512GB m.2 SSD, Intel Graphics, WiFi6+BT5.4, HD Cam, DOS, Natural Silver
Sniženo - 20%
HP Laptop 15-FD0148NM i3/16/5115.6″FHD, Core3 100U 1.2/4.7GH16GB DDR5, 512GB SSD, FreeDos
1.009,00 KMTrenutna cijena je: 1.009,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.261,30 KM.
HP 15-fd0148nm; 15.6 FHD (1920×1080) AG, Intel Core 3 100U (1.2/4.7GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR5 5200+ free slot, 512GB m.2 SSD, Intel Graphics, WiFi6+BT5.4, HD Cam, DOS, Natural Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Natural Silver |
| Model procesora | 100U |
| Model VGA | Intel UHD |
| VGA Memorija | deljena |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| Optika | No |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Masa (g) | 1.59 |
| Tip procesora | Core 3 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 6 |
| Procesor | Intel |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 41whr |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Radni takt procesora | 4.50 GHz |
| L3 keš | 10MB |
| Max Proširivost | 16GB |
| Memorija | 16 GB |
| Disk1 | 512 GB |
| Tip panela | IPS |



