HP laptop 15-fc0502n; 15.6″ FHD (1920 x 1080) IPS, AMD Ryzen 7-5825u (2.0/4.5GHz, 8C/16T 16MB), 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Wi-Fi 6+ BT5.3, 1, Windows 11 Home, natural silver, ENG tastatura
Sniženo - 20%
HP laptop 15-fc0502n15.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, W11 Home
1.249,00 KMTrenutna cijena je: 1.249,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.561,30 KM.
HP laptop 15-fc0502n; 15.6″ FHD (1920 x 1080) IPS, AMD Ryzen 7-5825u (2.0/4.5GHz, 8C/16T 16MB), 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Wi-Fi 6+ BT5.3, 1, Windows 11 Home, natural silver, ENG tastatura
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Card Reader | Da |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Optika | No |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Lokalizacija tastature | EN |
| L3 keš | 16MB |
| Max Proširivost | 16GB |
| Radni takt procesora | 4.50 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 41WHr |
| Baterija | LI 3-cell |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 5825U |
| Tip Diska1 | SSD |
| Model VGA | AMD Radeon |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Tip panela | Standard |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Broj jezgara | 8 |
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 7 |
| Disk1 | 512 GB |



