HP EliteBook 8 16 G1i AI; 16” FHD IPS AG + 5MP IR, Intel ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB DDR5 8533MT, 1TB SSD m.2, Backlit, Fingerprint, Windows 11 Pro, 3g garancija
Sniženo - 20%
HP EB8G1i16 U7 258V 16 32GB/1T16″ FHD, U7 258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB SSD, W11P, BL KB, fingerp
3.229,00 KMTrenutna cijena je: 3.229,00 KM. Izvorna cijena bila je: 4.036,30 KM.
HP EliteBook 8 16 G1i AI; 16” FHD IPS AG + 5MP IR, Intel ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB DDR5 8533MT, 1TB SSD m.2, Backlit, Fingerprint, Windows 11 Pro, 3g garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj jezgara | 16 |
| Procesor | Intel |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 77WHr |
| Baterija | LI 6-cell |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Model VGA | Intel ARC A370M |
| TIP memorije | LPDDR5x-8533 |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1280 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| LAN | Ne |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 32 GB |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |

