HP EliteBook 8 16 G1i; 16” FHD 300nits 5MP IR Cam, Core Ultra U7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS), 16GB DDR5 5600+Free slot, 512GB SSD, Backlit KB, Fingerprint, WiFi6+BT5.3, Aluminium, 3g garancija
Sniženo - 20%
HP EB8G1i16 U7 255U 16 16GB/5116″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, Backlit KB, W11Pro
2.779,00 KMTrenutna cijena je: 2.779,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.473,80 KM.
HP EliteBook 8 16 G1i; 16” FHD 300nits 5MP IR Cam, Core Ultra U7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS), 16GB DDR5 5600+Free slot, 512GB SSD, Backlit KB, Fingerprint, WiFi6+BT5.3, Aluminium, 3g garancija
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 8
S : 0
8 na zalihi
| Thunderbolt | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Grafika | Integrisana |
| Baterija | LI 3-cell |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 12 |
| Procesor | Intel |
| Model VGA | Intel Arc |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 62WHr |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Masa (g) | 1.69 |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Tip panela | IPS |
| Radni takt procesora | 5.20 GHz |
| LAN | Ne |
| Model procesora | 225U |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Boja detaljni opis | Glacier Silver |

