HP EliteBook 8 G1i 14; 14” FHD (1920×1200)+ 5MP IR Cam, Intel Core Ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 7 +BT 5.4, Windows 11 Pro, 3y warranty
Sniženo - 20%
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14″ FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
2.909,00 KMTrenutna cijena je: 2.909,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.636,30 KM.
HP EliteBook 8 G1i 14; 14” FHD (1920×1200)+ 5MP IR Cam, Intel Core Ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 7 +BT 5.4, Windows 11 Pro, 3y warranty
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| Boja detaljni opis | Srebrna |
| Model procesora | 258V |
| USB 3.1-Type C | 1 |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Broj jezgara | 8 |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 68WHr |
| Baterija | LI 6-cell |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Thunderbolt | 2 |
| Model VGA | Intel Arc |
| TIP memorije | LPDDR5x-8533 |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Masa (g) | 1460g |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 32GB |
| Memorija | 32 GB |
| Tip panela | IPS |
| HDMI | 1 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |



