HP Elitebook 6 14 G1i; 14” FHD IPS AG + 5MP IR, Core Ultra 7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS) 16GB DDR5 5600 + free slot, 512GB PCIe SSD, Backlit KB, Fingerprint, Active smartcard, NFC, Wi-Fi 7 +BT5.4, Windows 11 pro 64,
Sniženo - 20%
HP EB6G1i14 U7 255U 14 16GB/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
2.339,00 KMTrenutna cijena je: 2.339,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.923,80 KM.
HP Elitebook 6 14 G1i; 14” FHD IPS AG + 5MP IR, Core Ultra 7 255U (1.7/5.2GHz Turbo, 12C/14T, 12MB, 12TOPS) 16GB DDR5 5600 + free slot, 512GB PCIe SSD, Backlit KB, Fingerprint, Active smartcard, NFC, Wi-Fi 7 +BT5.4, Windows 11 pro 64,
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Broj jezgara | 12 |
| Procesor | Intel |
| Model VGA | Intel Arc |
| VGA Memorija | deljena |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 14" |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Boja detaljni opis | Glacier Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Grafika | Integrisana |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 62WHr |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | 5 MP |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Osvetljena tastatura | Da |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Optika | No |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Radni takt procesora | 5.20 GHz |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| LAN | Da |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |


