HP All-in-One 27-cr0050ny PC| AMD RYZEN 5 7520U | 16GB LPDDR5 5500 (onboard) | SSD 1T 2280 PCIe NVMe| Non-Touch/27 FHD| FreeDos 3.0 | Shell White|Tastatura i miš wired|36 mjeseci
HP All-in-One 27-cr0050ny PC27″,NT,7520U,16GB DDR5 onboard,1TB,FreeDOS,Bijeli,periferija,36m
1.709,00 KM
HP All-in-One 27-cr0050ny PC| AMD RYZEN 5 7520U | 16GB LPDDR5 5500 (onboard) | SSD 1T 2280 PCIe NVMe| Non-Touch/27 FHD| FreeDos 3.0 | Shell White|Tastatura i miš wired|36 mjeseci
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 2
S : 1
2 na zalihi
| Chipset matične ploče | AMD Soc Platform |
|---|---|
| Broj jezgara | 4 |
| Tip hard diska | SSD |
| Radni takt procesora | 4.3 GHz |
| Optički uredjaj | Ne |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| USB Type_C_PC | 1 |
| USB 3.0 port | 2 |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Format kućišta | All In One |
| HDMI port | 1 |
| Memorija | 16 GB |
| Miš | DA |
| Tip procesora | Ryzen 7 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 612,5×186,2×440,9 |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 730x175x520 |
| Kapacitet hard diska | 1 TB |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon |
| Wireless PC | Da |
| Model procesora | 7520U |
| Procesor - brand | AMD |
| Napajanje | 90W |
| USB 2.0 port | 4 |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Tastatura | DA |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Ostale karakteristike | monitor 27" |



