HP All-in-One 24-cr0109ny PC 23,8″ Touch, i7 1355U,16GB,512GB,FreeDOS,Wlan,wireless periferija,speakres, bijeli
HP All-in-One 24-cr0109ny PC23,8″ Touch, i7 1355U,16GB,512GB,FreeDOS,Wlan,wireelss periferija,bije
2.189,00 KM
Uživajte u eleganciji i moći uz HP All-in-One 24-cr0109ny – savršen spoj performansi i stila, sa brzim Intel Core i7 procesorom, 16GB RAM-a i 512GB SSD diskom. Njegov 23.8″ touch ekran i bežična periferija nude vrhunsko iskustvo, a sve u kompaktnom, bijelom kućištu koje će uljepšati svaki prostor.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Chipset matične ploče | Intel SoC Platform |
|---|---|
| Model procesora | i7-1355U |
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core i7 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| USB 2.0 port | 2 |
| USB 3.1 port | 2 |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Wireless PC | Da |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| Tastatura | DA |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Miš | DA |
| Napajanje | 90W |
| Tip hard diska | SSD |
| Divizija | SMB |
| Format kućišta | All In One |
| Grafička kartica | Integrisana |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Broj jezgara | 10 |
| Broj diskova | 1 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Ostale karakteristike | monitor 23.8" Touch |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Radni takt procesora | 1.2 GHz |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Optički uredjaj | Ne |
