HP All-in-One 24-cr0100ny PC 23,8″,NT,1335U,16GB,512Gb,freeDOS,Wlan,periferija,bijeli
HP All-in-One 24-cr0100ny PC23,8″,NT,1335U,16GB,512Gb,freeDOS,Wlan,periferija,bijeli
1.979,00 KM
HP All-in-One 24-cr0100ny PC 23,8″,NT,1335U,16GB,512Gb,freeDOS,Wlan,periferija,bijeli
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Chipset matične ploče | Intel SoC Platform |
|---|---|
| Model procesora | 1335U |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Radni takt procesora | 1.3 GHz |
| Hard disk - Interfejs | M.2 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Divizija | SMB |
| Format kućišta | All In One |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDMI port | 1 |
| Tastatura | DA |
| Procesor - brand | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Broj diskova | 1 |
| Tip hard diska | SSD |
| USB 3.1 port | 2 |
| Brand grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Wireless PC | Da |
| Broj jezgara | 10 |
| Napajanje | 65W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| RAM broj slotova | 2 |
| USB 2.0 port | 2 |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Miš | DA |
| Optički uredjaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Ostale karakteristike | monitor 23.8" |

