HP HP All-in-One 24-cr0082ny PC Touch | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard) | SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | UMA | Touch/23.8 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – HD Camera – Entry | 12 mjeseciarancije
HP All-in-One 24-cr0082ny PC23,8″ Touch,7520U,16GB onboard,512GB,No OS, Wlan, periferija,bijeli
1.779,00 KM
HP HP All-in-One 24-cr0082ny PC Touch | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard) | SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | UMA | Touch/23.8 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – HD Camera – Entry | 12 mjeseciarancije
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Model procesora | 7520U |
|---|---|
| Procesor - brand | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Kapacitet hard diska | 1 TB |
| Format kućišta | All In One |
| USB 3.0 port | 2 |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Ostale karakteristike | monitor 23.8" Touch |
| Napajanje | 90W |
| USB 2.0 port | 2 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 540,5 x 186,6 x 409 mm |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 640 x 175 x 460 mm |
| Tip hard diska | SSD |
| Grafička kartica | AMD |
| HDMI port | 1 |
| TIP memorije | LPDDR-5500 |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Brand grafičke kartice | AMD |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Wireless PC | Da |
| Broj jezgara | 4 |
| Tastatura | DA |
| Memorija | 32 GB |
| Miš | DA |
| Optički uredjaj | Ne |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
