HP 27 inch All-in-One | AMD RYZEN 5 7520 W 27 inch All-in-One All-in-One |3 | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard)SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | Non-Touch/27 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – FHD IR Camera – Premium | 12 mjes
HP 27″ AIO 7520 16GB no os27″, NT,16GB onboard DDR5,512GB,FreeDOS,Wlan,Wireless periferija,12m
1.679,00 KM
HP 27 inch All-in-One | AMD RYZEN 5 7520 W 27 inch All-in-One All-in-One |3 | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard)SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | Non-Touch/27 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – FHD IR Camera – Premium | 12 mjes
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Model procesora | 7520U |
|---|---|
| Procesor - brand | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| USB 2.0 port | 2 |
| USB 3.1 port | 2 |
| Memorija grafičke kartice | Deljena |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Ostale karakteristike | monitor 27" |
| Napajanje | 90W |
| Brzina Obrta Diska | Nema rotacije |
| Tip hard diska | SSD |
| Radni takt procesora | 2.8 GHz |
| HDMI port | 1 |
| Brand matične ploče | Ostalo |
| TIP memorije | LPDDR-5500 |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Brand grafičke kartice | Nema |
| Wireless PC | Da |
| Chipset matične ploče | AMD Soc Platform |
| Broj jezgara | 4 |
| Tastatura | DA |
| Memorija | 16 GB |
| Miš | DA |
| Optički uredjaj | Ne |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Divizija | Consumer |
| Format kućišta | All In One |
| Grafička kartica | Integrisana |
