HP 255R G10; 15.6 FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 3 7335U (3.0/4.3GHz turbo, 4C/8T, 8MB), 16GB DDR5 4800+ Free slot, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Free DOS, Dark Ash Silver
Sniženo - 20%
HP 255R G10 R3-7335U/16GB/512G15.6 FHD, R3-7335U 3.0/4.3GHz16GB 4800, 512GB SSD, FreeDos
969,00 KMTrenutna cijena je: 969,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.211,30 KM.
HP 255R G10; 15.6 FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 3 7335U (3.0/4.3GHz turbo, 4C/8T, 8MB), 16GB DDR5 4800+ Free slot, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Free DOS, Dark Ash Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Broj jezgara | 4 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Model VGA | AMD Radeon |
| VGA Memorija | deljena |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| HDMI | 1 |
| Masa (g) | 1,52 |
| Model procesora | 7330U |
| Procesor | AMD |
| Tip procesora | Ryzen 3 |
| Grafika | Integrisana |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Dark ash silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| WiFi | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| TIP memorije | DDR5-4800 |
| Optika | No |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Radni takt procesora | 2.30 GHz |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| L3 keš | 8MB |
| Max Proširivost | 32GB |
| Disk1 | 512 GB |
| Tip panela | Standard |



