HP 250RT G9, 15.6 FHD AG, Intel N150(0.8/3.6GHz Turbo, 4C/4T, 6MB), 8GB DDR4 3200, 256GB NVMe SSD, RJ-45, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Dark Ash Silver
Sniženo - 20%
HP 250RT G9 N150/15.6/8GB/256G15.6”FHD, N150 0.8/3.6GHz8GB DDR4, 256GB SSD, WiFi6+BT5.4, DOS
669,00 KMTrenutna cijena je: 669,00 KM. Izvorna cijena bila je: 836,30 KM.
HP 250RT G9, 15.6 FHD AG, Intel N150(0.8/3.6GHz Turbo, 4C/4T, 6MB), 8GB DDR4 3200, 256GB NVMe SSD, RJ-45, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Dark Ash Silver
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Memorija | 8 GB |
| Disk1 | 256 GB |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Dark Ash Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Model procesora | 150U |
| WiFi | Da |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Operativni sistem | Free DOS |
| HDMI | 1 |
| LAN | Da |
| Masa (g) | 1700 |
| L3 keš | 6MB |
| Radni takt procesora | 3.60 GHz |
| Broj jezgara | 4 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | N |
| Tip Diska1 | SSD |
| Baterija | LI 3-cell |


