HP 250 G10; 15,6” FHD AG, Intel Core i5-1334U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR4 3200 + Free slot, 512GB NVMe SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.3, HD WebCam, Turbo Silver, ENG tastatura
Sniženo - 20%
HP 250 G10 I5/16/51215,6 FHD, i5-1334u 0,9/4.6GHz16GB DDR4, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3
1.269,00 KMTrenutna cijena je: 1.269,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.586,30 KM.
HP 250 G10; 15,6” FHD AG, Intel Core i5-1334U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR4 3200 + Free slot, 512GB NVMe SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.3, HD WebCam, Turbo Silver, ENG tastatura
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija | LI 3-cell |
|---|---|
| Card Reader | Ne |
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | i5-1334U |
| Procesor | Intel |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Masa (g) | 1.52 |
| Memorija | 16 GB |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Radni takt procesora | 4.60 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| Boja detaljni opis | Turbo Silver |
| Boja Laptop | Srebrna |
| Tip Diska1 | SSD |
| Model VGA | Intel Iris Xe |
| VGA Memorija | deljena |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 41WHr |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| LAN | Ne |
| L3 keš | 12MB |
| Max Proširivost | 32GB |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Tip panela | IPS |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| HDMI | 1 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Disk1 | 512 GB |


