HONOR X7d 8+256 Black,6500 mAh, 108 MP, Snapdragon 685
HONOR X7d 8+256 Black6500 mAh, 108 MPSnapdragon 685
389,00 KM
Doživite snagu i izdržljivost uz HONOR X7d! Ovaj elegantni pametni telefon u mat crnoj boji dolazi sa impresivnih 8GB RAM-a, 256GB interne memorije i neverovatnom kamerom od 108MP, a baterija od 6500mAh će vas pratiti ceo dan. Uz Snapdragon 685 procesor i NFC, HONOR X7d je savršen izbor za sve vaše potrebe.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija integrisana | Da |
|---|---|
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Boja pametni telefon | Srebrna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 166.89 x 76.8 x 8.24 mm |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| WiFi | Da |
| NFC | Da |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| Tip ekrana | TFT |
| SD slot | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 2 MP |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Interna memorija | 256 GB |
| Rezolucija ekrana | 1610 x 720 |
| Brzina procesora | 4×2.8 GHz & 4×1.9 GHz |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Otporan na vodu i prašinu | IP54 |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6350 mAh |
| Bluetooth | Da |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 208g |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Da |
| RAM | 8 GB |



