HONOR X7d 6+128 Silver, 6500 mAh, 108 MP, Snapdragon 685
HONOR X7d 6+128 Silver6500 mAh, 108 MPSnapdragon 685
299,00 KM
Doživite HONOR X7d – pametni telefon sa impresivnom 108MP kamerom za savršene fotografije i moćnom baterijom od 6500 mAh koja traje cijeli dan! Uživate u fluidnom radu zahvaljujući Snapdragon 685 procesoru i velikom skladištem od 128GB, sve u elegantnom srebrnom dizajnu.
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 2 MP |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 208g |
| Interna memorija | 128 GB |
| NFC | Da |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| Tip ekrana | TFT |
| SD slot | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4×2.8 GHz & 4×1.9 GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Otporan na vodu i prašinu | IP54 |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6350 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat srebrna |
| Boja pametni telefon | Srebrna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 166.89 x 76.8 x 8.24 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Da |
| RAM | 6 GB |
| Rezolucija ekrana | 1610 x 720 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| WiFi | Da |



