HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black, 6270 mAh, 200MP, 6,71″ OLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5
HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black6270 mAh, 200MP, 6,71″ OLEDSnapdragon 8 Elite Gen 5
2.429,00 KM
HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black, 6270 mAh, 200MP, 6,71″ OLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 6
S : 0
6 na zalihi
| Bluetooth | Yes, Version 6.0 |
|---|---|
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 50MP + 50MP |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Interna memorija | 512 GB |
| NFC | Da |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| WiFi | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 219g |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Ne |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija ekrana | 1256 x 2808 |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 161.2 x 75 x 8.3 mm |
| Blic | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Brzina procesora | 2×4.6GHz&6×3.62GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6270 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 50 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| Tip ekrana | OLED |
| SD slot | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |



