Gigabyte NB A16 CMHH2EE893SD, RPL i5-13420H, RTX 4050 6GB, 16GB (1x16GB, 4800MHz), 512GB, 16″ FHD 16+ 165Hz
Sniženo - 20%
Gigabyte NB A16 CMHH2EE893SDI5-13420H, RTX 4050 6GB, 16GB,512GB, 16″ FHD 16+ 165Hz
2.529,00 KMTrenutna cijena je: 2.529,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.161,30 KM.
Gigabyte NB A16 CMHH2EE893SD, RPL i5-13420H, RTX 4050 6GB, 16GB (1x16GB, 4800MHz), 512GB, 16″ FHD 16+ 165Hz
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Model VGA | RTX 4050 |
|---|---|
| Optika | No |
| Memorija | 16 GB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Model procesora | 13420H |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| VGA Memorija | 6GB |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| Grafika | Nvidia |
| Operativni sistem | Nema |
