Nastavljajući se na nasljeđe naših impresivnih fotoaparata serije EOS 7D, EOS R7 donosi vrhunske radne značajke i veliku brzinu u kućištu nove generacije fotoaparata bez zrcala serije EOS R.
Sniženo - 20%
Fotoaparat CANON R7 BODY
2.729,00 KMTrenutna cijena je: 2.729,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.411,30 KM.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Nastavljajući se na nasljeđe naših impresivnih fotoaparata serije EOS 7D, EOS R7 donosi vrhunske radne značajke i veliku brzinu u kućištu nove g…
Dostupno još : 2
S : 0
2 na zalihi
Compare| Specifikacije | |
|---|---|
| Rezolucija | iznad 24 mil pixela |
| Rezolucija dodatno | 32,5 MP |
| Dimenzije zaslona | 7,6 cm (3,0") |
| Rezolucija snimanja | 4K |
| Vrsta kompleta | body |
| Vrsta nastavka za objektiv | RF |
| Zaslon na dodir | Da |
| Nagib zaslona | da |
| Boja | crna |
| ISO | ISO 32 000 |
| Baterija | LPE6NH |
| Sadržaj kutije | tijelo, baterija, punjač |
| Blic | ne |
| Dimenzije (Š x D x V) | 132.0 x 90.4 x 91.7 mm |
| Garancija (mj) | 24 mjeseca |





