Canon EOS R10 Fotoaparat tako svestran da se može nositi gotovo sa svime. Idealan suputnik. Savršen alat za izradu hibridnog sadržaja. Vaš način kreativnog samoizražavanja
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
2.369,00 KMTrenutna cijena je: 2.369,00 KM. Izvorna cijena bila je: 2.961,30 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Canon EOS R10 Fotoaparat tako svestran da se može nositi gotovo sa svime. Idealan suputnik. Savršen alat za izradu hibridnog sadržaja. Vaš način …
3 na zalihi
Compare| Specifikacije | |
|---|---|
| Rezolucija | iznad 24 mil pixela |
| Rezolucija dodatno | 24,2 MP |
| Dimenzije zaslona | 7,5 cm (2,95'') |
| Dodatna povezivost | WiFi/Bluetooth |
| Rezolucija snimanja | 4K |
| Stabilizator slike | Da |
| Vrsta kompleta | komplet sa jednim objektivom |
| Vrsta nastavka za objektiv | RF/RF-S |
| Procesor | DIGIC X |
| Zaslon na dodir | Da |
| ISO | 100 – 32 000 |
| Zapis slika | JPG, RAW |
| Brzina zatvarača | 30 – 1/4000 s |
| Tražilo | OLED elektronsko tražilo u boji od 0,39 inča |
| Memorijska kartica | SD/SDHC/SDXC i UHS-II |
| Baterija | LP-E17 |
| Punjač | LC-E17E |
| Sadržaj kutije | tijelo, objektiv, punjač, baterija |
| Blic | E-TTL II |
| Dimenzije (Š x D x V) | 122,5 x 87,8 x 83,4 mm |
| Težina | 382 g |
| Garancija (mj) | 24 mjeseca |



